Služby...

Voskování laku

Voskování laku je vhodné provádět dvakrát do roka a to nejlépe na jaře a na podzim. Neboli po zimě a před zimou. V zimním období trpí totiž lak nejvíce. Je třeba se na zimu dobře připravit a ochránit Váš lak před kontaktem se solí, chemickými postřiky, kyselým dešťem, smogem a povětrnostními i slunečními vlivy. Na jaře je opět nutné obnovit vrstvu vosku, která se díky těmto vlivům během šesti měsíců porušila.

V nabídce máme hned několik druhů vosků, od silikonových leštěnek přes vosky obsahující teflon až k řadě nejnovější světové technologie – nanovoskům. Jejich aplikace závisí na druhu laku, funkci a délce trvání, které budete od aplikace vyžadovat. Po shlédnutí a fyzickém prozkoumání Vašeho vozu Vám doporučíme to nejvhodnější řešení.

Svěříte – li nám Váš vůz do celoroční péče, povedeme interní záznamy o datech a rozsahu provedených činností na Vašem voze a budeme Vás pravidelně informovat o vhodném termínu další návštěvy našeho salonu za účelem voskování (2xročně), tepování (1xročně), či desinfekce klimatizace(1xročně).