O firmě...

Firmu jsem založil v roce 2001 jako odezvu na neutěšenou správu vozového parku v České republice. V té době zde ještě nebylo mnoho firem zabývajících se touto činností a tak shánět informace, jak na to, bylo velice zdlouhavé a namáhavé. Rovněž zkolaudování prvního prostoru v Praze 7 – Holešovicích nebylo vůbec jednoduché a trvalo to celé tři měsíce. Na to, že šlo pouze o garáž, kde se směly čistit výhradně interiery vozidel, to bylo skutečně psychicky velmi náročné. Sláva úřadům, čest poraženým :)

Jelikož jsem byl sám častým zákazníkem jedné z ručních myček, kde pracoval můj přítel a znal jsem různou kvalitu odváděné práce, nabídl jsem mu spolupráci v právě vznikající firmě. Tím se mi splnil můj velký sen, že jednoho dne založím vlastní firmu a budu závislý jen sám na svých schopnostech a nikoliv na sociálním systému v tomto státě. Bohužel musím konstatovat, že časem jsem zjistil, jak jsem také závislý na výši vstupního kapitálu. To mou snahu o rozvoj firmy stále značně brzdí, ale i s tím se postupně vypořádávám. Firma je založena na 100% odvedené práci a s tím i roste. Musím zdůraznit, že mi nejde o kvantitu, nýbrž o kvalitu a spokojenost zákazníka, což je investice s vysokou návratností. Je to nejlepší způsob reklamy a vizitka firmy. Zároveň je pro mě práce i koníčkem a kvalitní výsledek mne vždy potěší.

Dnes je již firem vykonávajících tuto činnost mnoho, ale jen zlomek z nich ji vykonává jako svoji hlavní podnikatelskou činnost. A málokterá má s touto činností dlouholeté zkušenosti. Z toho vyplývá méně kvalitní a odborná práce, ač mnohdy za příznivější cenu. Dobré pojistné krytí firmy je samozřejmostí.

Rozhodnutí, komu budete více důvěřovat a koho raději podpoříte je už jen na Vás :)

Za dobu působení firmy na trhu projelo naší provozovnou téměř 20.000 osobních vozidel. Záleží nám na každém klientovi, odvádíme 100% kvalitní práci, o čemž svědčí především spokojení zákazníci. Uvědomujeme si, že nejlepší reklama je doporučení od klienta a děkujeme Vám za Vaši důvěru. Naše znalosti jsou založeny na letech praxe a množství vyčištěných vozů. Neustále doplňujeme vědomosti studiem vlastností nových přípravků na trhu a pracujeme pouze s chemií maximálně ohleduplnou k životnímu prostředí. Spolupracujeme také s některými distributory chemie, autodoplňků, se sítí autoservisů a lakoven, s úklidovou firmou.